Klacht: leeg pakket ontvangen

VAKlacht.nl op 23 februari 2018 over eGlobal Central Nederland in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 februari 2018

Een klant heeft eind december 2017 een smartphone besteld bij eGlobal Central Nederland, maar ontving drie weken later een leeg pakket. Na het indienen van een melding bij het bedrijf, werd er aangegeven dat er een claim bij de koerier zou worden ingediend. Twee maanden later heeft de klant nog steeds geen oplossing ontvangen en is ontevreden over de communicatie en afhandeling van het probleem.

Mijn Klacht:

Eind december 2017 heb ik een smartphone besteld bij eglobalcentral. 3 weken later ontving ik een leeg pakket. Dezelfde dag heb ik een melding gemaakt waarop eglobalcentral aangaf een claim bij de koerier in te dienen. Ondertussen zijn we 2 maanden verder en blijf ik maar te horen krijgen dat er wordt gewacht op een update van de koerier zonder dat men zegt hoe lang dit gaat duren. Ik ben erg ontevreden over dit bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Geld retour.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)