Klacht: Een insect in een dadelpakket

Scjcx op 05 augustus 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 augustus 2018

Een klant ontdekte een insect in een dadelpakket bij Jumbo, terwijl hij een half afgebeten dadel opmerkte. Dit leidde tot onvrede over de kwaliteit van het product.

Mijn Klacht:

Toen ik een dadelpakket wilde kopen zag ik een half afgebeten dadel, dus toen ik even goed keek zag ik dat er een grote insect in zat….

Gewenste Oplossing:

Als er beter wordt nagekeken naar de verpakkingen 1 pakket was zelfs helemaal open gescheurd( vraag me af of echt niemand heeft gezien op de cameras dat producten gewoon open worden gescheurd).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer