Mijn Klacht:
Goede dag,
Vorige week heb ik een email van ecollect AG ontvangen waarin zij zeggen dat ik een bedrag van 130,94 euro schuldig ben aan een datingsite die Iamnaughty.com heet, terwijl ik me nooit bij zo’n datingsite ingeschreven die kennelijk ook in Nicosia in Noord Cyprus gevestigd is.
Gisteren heb ik weer een herinnering mail ontvangen van ecollect AG waarin zij vertelden dat ik onmidelijk moet het bedrag betalen dat als schadebedrag beschouwd wordt.
Ik heb hiervoor consumentenbond gebeld om een juridische advies te vragen en zi vertelden mij dat omdat het gaat om een internationaal datingsite, kunnen zij niets voor mij doen. Ik heb dan het bureau voor de rechtshulp een email gestuurd om een advocaat te krijgen voor deze zaak en wacht op hun reactie.
Ik heb mijn geestelijke gezondheid gedeeltelijk verloren door benaderingen van ecollect AG.
Is in Nederland geen instanties dat deze mensen kan een les geven en de onschuldige burgers een gerustgesteld gevoel geven?
Gewenste Oplossing:
Ik wilde dat ecollect AG mij een email stuurt en vertelt dat ik geen bedrag moet betalen voor een dienst waar ik niets van weet. Maar zij hebben mij niet met rust gelaten en binnen een week tijd 4 keer emails gestuurd en mij aan herinnerd dat ik het bedrag van €130,94 moet betalen. Daardoor had ik geen rust en heb besloten hoe naïef dan ook het bedrag te betalen en heb het ook gedaan. Daarna heb ik hen een email gestuurd om bevestiging van overgemaakt bedrag te ontvangen en nu reageren zij niet meer op. Intussen heb ik ook bij ECC (Europees Consumenten Centrum EU) een melding van gemaakt met de hoop dat zij aangepakt worden en mijn geld terug zullen betalen.


