Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw,
Novalnet had verleden jaar december ca. 100,00 van mijn rekening afgehaald, ik heb dat gelijk terug geboekt. het enige wat ik me kan bedenken, is dat ik een datingsite had betaald, en waar ze ook veel meer geld van mijn rekening afhaalden. het is niet koosjer. gelijk daarna, wist ik ook niet meer wat de internetsite precies was. dus ik heb van verleden jaar juni nooit meer op die site gekeken. . met andere woorden. 1 x dus.
En verleden week kreeg ik een uitgebreide factuur vam Ecollect AG of ik 1028,00 euro wil overmaken.
IK zweer het op alles. ik ben nooit meer op die site geweest, ze hadden al voor 1x kijken, 100 euro vanaf gehaald, misschien is het niet deze. misschien is dat al opgelost. ik zou het anders niet weten. ik ben getrouwd, en doe niet aan zulke dingen.heb 1x zo fout gemaakt. maar kwam niet meer op de site, want, ik wist het niet meer.
Mvg,
Gerolf Pleines0619742984
Gewenste Oplossing:
Ik ga nooit dat bedrag betalen, omdat dat oneerlijk is.dan laat ik het voorkomen. dit is niet normaal. zik heb ze een uitgebreide mail gestuurd, dat ze het toch moeten zien, dat ik niet ingelogd ben, dat ik nooit op die site zit. dit is een grote belazerij.

