Mijn Klacht:
Bestelling voor mijn kleinzoon zou uiterlijk 9 april zijn bezorgd maar nog steeds niets ontvangen!
Gewenste Oplossing:
Het bestelde gewoon sturen. Is al betaald!
Tineke Kuipers op 25 april 2024 over Ebay in de categorie Internetshops - Advertenties
Een klant heeft een bestelling geplaatst via eBay voor zijn kleinzoon, die uiterlijk op 9 april bezorgd zou worden. Tot op heden is de bestelling echter nog niet aangekomen.
Bestelling voor mijn kleinzoon zou uiterlijk 9 april zijn bezorgd maar nog steeds niets ontvangen!
Het bestelde gewoon sturen. Is al betaald!
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Ebay
Download hier uw brief
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ebay
Reactie van de melder van de klacht Tineke Kuipers
1 jaar geleden - Voor mijn kleinzoon van 11, van z’n eigen geld, iets besteld voor z’n Nintendo. Zou uiterlijk 9 april ontvangen moeten zijn. Nee dus, en nog niet. Via klacht.nl geprobeerd dit op te lossen, maar ze reageren niet!!! Niet kopen via eBay.
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ebay nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM