Klacht: Stofzuiger dyson 1 jaar oud en batterij kapot

walmaes op 24 maart 2019 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 24 maart 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de stofzuiger dyson in de winkel binnen gedaan maar eerst een merkteken aangebracht op batterij. Elke keer als die terugkwam van herstelling werd op de brief vermeld dat alles nagezien werd en elke keer zag ik in de winkel dat de batterij niet vervangen was en melde dit ook aan de verkoper. Thuis na opladen 30 sec. en de batterij was leeg, dan terug naar de winkel maar ik gaf niet op en mijn batterij is vervangen de stofzuiger werkt terug perfect na vier keer terug te brengen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een goede service krijg en dat was niet het geval bij dyson Niet opgeven.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM