Klacht: Dyson pure humidify cool besteld en betaald (€699) maar nooit ontvangen

Brian op 11 juni 2020 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 11 juni 2020

Een consument heeft een Dyson Pure Humidify Cool besteld en betaald, maar het product nooit ontvangen. Ondanks herhaalde verzoeken om terugbetaling, heeft Dyson tot op heden geen geld teruggestort en reageert het bedrijf niet meer. De consument heeft inmiddels rechtsbijstand ingeschakeld en dreigt met incasso kosten als er voor een bepaalde datum geen oplossing komt.

Mijn Klacht:

Update 2 juli:
Nog steeds geen geld terug. Geen reactie meer gehad van Dyson, vandaag verloopt de termijn die door rechtsbijstand schriftelijk aan Dyson is gesteld.

Update 26 juni:
Nog steeds geen geld terug. Inmiddels de zaak via rechtsbijstand opgepakt. Dyson heeft tijd tot 2 juli, daarna komen er incasso kosten bij en zal er dagrente gehanteerd gaan worden.
Wat een schandelijke vertoning dit. Als je als consument toch verlegen zit om het product of je geld, dan ben je echt de pineut met dit bedrijf.
Overigens wel nog meerdere mails gehad van verschillende Dyson medewerkers. Die bevestigden dat het geld voor 25 juni teruggestort zou worden. Maar goed, Dyson en beloftes daarvan weet ik inmiddels wel beter….

——

Update 20 juni:
Bericht gehad op een van mijn mails die naar Dyson is gestuurd. Er wordt er dan maar willekeurig eentje uitgekozen, in dit geval een mail van 8 juni waar ik om een status update vroeg. Ze blijven maar alles aan elkaar liegen, het geld staat nog steeds niet op mijn rekening. Het antwoord van Dyson:

“Beste Dhr. Brain,

Het blijkt dat er alreeds een terugbetaling is uitgevoerd, over 6 dagen moet dit ten laatste op uw rekening verschijnen. Mocht u nog wensen een bestelling te plaatsen, dan bieden wij u met plezier een korting aan ter waarde van €40 voor uw volgende aankoop. Gelieve ons telefonisch of via de chat te contacteren mocht u wensen deze code te verkrijgen.

Mocht u nog vragen, of meer hulp nodig hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.“

——

Update 16 juni:
Nog steeds geen geld terug. Telkens weer de belofte dat er met spoed aan gewerkt wordt.

Inmiddels is dit verhaal bij radar gemeld en bij consuwijzer. Ik ga morgen melding maken bij de politie van oplichting.

——
Melding 11 juni:
Op 2 juni een Dyson pure humidify cool besteld op de Dyson website voor €699.
Na bestelling geen orderbevestiging of iets van info per mail.
Na 1 dag een mail gestuurd met de klacht.
Twee dagen later maar gebeld omdat er op mails niet wordt gereageerd. De chat werkt ook niet.
Blijkbaar is er een bug op de website en worden bestellingen niet als bestelling geplaatst.
Gevraagd of er toch geleverd kon worden of anders geld terug.
Bevestiging per mail gekregen dat er aan gewerkt zou worden door de administratie.
Na 6 dagen nog steeds geen geld terug en ook op mails geen antwoord. Toch maar weer gebeld. Er kan niet met de administratie worden gesproken, die zijn alleen per mail bereikbaar. Goed, kan er dan iemand zorgen dat mijn geld terugkomt aangezien inmiddels duidelijk was geworden dat het product niet meer geleverd kon worden? Dat zou zo snel mogelijk geregeld worden.
Vandaag op 11 juni, 9 dagen na bestelling nog steeds geen geld ontvangen en er wordt nog steeds niet op mails gereageerd. De openingstijden van de klantenservice zijn veranderd naar 17.00 sluiting ipv 20.00. Telefonisch kreeg ik gisteren na 45 minuten niemand meer te pakken….

Juridische hulp inschakelen lijkt de enige optie, dit slaat namelijk alles…

Gewenste Oplossing:

Mijn geld vandaag (11-06-2020) teruggestort op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Brian
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM