Klacht: Aanlog probleem na 11 maanden nog steeds niet opgelost

Fred Groenendijk op 11 augustus 2022 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 11 augustus 2022

Na 11 maanden is het probleem met de synchronisatie tussen het CRM-systeem en het klanten-webportaal van Dyson nog steeds niet opgelost. De klager heeft herhaaldelijk contact opgenomen via verschillende kanalen, maar de beloften van het bedrijf om het probleem op te lossen en terug te bellen zijn niet nagekomen. De klager is teleurgesteld in de klantenservice van Dyson.

Mijn Klacht:

Voor het registreren van een aankoop en het kunnen downloaden van gebruiksaanwijzing, voor het kunnen gebruiken van de app, heb je een online account nodig. Door een interne migratie zijn er synchronisatie problemen ontstaan tussen hun CRM systeem en het klanten-webportaal.
Na 11maanden hebben ze het probleem nog steeds niet opgelost.
Ontelbare keren gebeld/gemaild/getwitterd en telkens de belofte gekregen dat het opgelost zou worden en dat ik hoe dan ook teruggebeld zou worden.
Alle beloftes zijn niet nagekomen. Dit is dus wat Dyson onder klantenservice verstaat.

Gewenste Oplossing:

Werkend klantaccount

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fred Groenendijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM