Klacht: 2x beschadigde v11 ontvangen

Olafcar op 27 januari 2020 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 27 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Tot 2 keer toe een beschadigdegebruikte v11 ontvangen. Schandalig voor de aanzienlijk hoge prijs die je ervoor betaalt. De eerste keer vrij netjes te woord gestaan en er zou een nieuwe v11 opgestuurd worden. Niet ideaal om nogmaals een hele dag thuis te moeten blijven, maar het is niet anders. Ook zouden wij een gratis toolkit ontvangen. In goede hoop hebben wij de nieuwe stofzuiger in ontvangst genomen. Echter dus weer een beschadigde stofzuiger (stofreservoir en vloermonden) en de toolkit was niet meegeleverd. Het vervelendste is de onverschilligheid aan de telefoon. Er wordt gedaan of je gek bent en krasjes en stofpluisjes moeten maar geaccepteerd worden omdat het hoort bij het productieproces. Het was erg duidelijk dat beide stofzuigers gebruikt waren. Ook zouden ze er nog nooit van hebben gehoord, terwijl er meerdere klachten te vinden zijn online. Je mag op zijn minst toch een schoon en onbeschadigd product verwachten. Je kiest om meer geld te betalen zodat je een goed en degelijk product krijgt. Ook hoort daar een andere service bij, en zeker meer begrip.

Gewenste Oplossing:

De garantie dat er een goed product zal worden geleverd. Echter is dat vetrouwen al weg. Ook het tonen van begrip zou hebben geholpen. Wij keken ontzettend uit naar onze nieuwe stofzuiger, maar op deze manier blijven wij geen klant.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Olafcar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM