Klacht: Toestel onderdeel zit er niet bij

Mkartal op 27 oktober 2023 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dynafix
Status Nieuwe klacht
Datum 27 oktober 2023

Een klant van Dynafix heeft geklaagd dat de simkaarthouder niet bij het gerepareerde toestel is geleverd. Tijdens het contact met de klantenservice voelde de klant zich niet gehoord en kreeg hij te maken met een lange wachttijd voor een oplossing.

Mijn Klacht:

Geen simkaart houder erbij en word vandaag opgehangen zo der te luisteren 1700 uiteindelijke gesloten waarin weer moet wachten snap dan niet dat spoed

Gewenste Oplossing:

Contact en de simkaart houder brengen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynafix

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynafix nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mkartal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM