Mijn Klacht:
Beste,
Handelsnaam: Belady.
ons veld: Detailhandel via internet in voedingsmiddelen en drogisterijwaren, en algemeen assortiment non-food.
Kvk: 83139664
BTW N.: NL003780435B72
Eori N.: NL329460109
Adres: Nijverheidsstraat 1, 7641AB Wierden.
www.beladyshop.com ( binnenkort beschikbaar )
[email protected]
0686068110
Wij hebben een container geïmporteerd uit de Yemen, met het polisnummer: WECC2121RTM1001
Het kwam aan in de haven van Rotterdam op 20/09/2021.
En we hebben van het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de inklaring begrepen dat de container geselecteerd om te worden voor scan en fysici inspectie.
We hebben verschillende keren contact opgenomen met de douane om ons de geschatte inspectiedatum te vertellen, maar we kregen geen antwoord.
De goederen worden zonder reden hebben geboekt en we werden willekeurig en racistisch genegeerd in de haven van Rotterdam.
We kwamen naar dit land om legaal werken en we dachten dat dit land het land van gerechtigheid en gelijkheid is, maar we ontdekken na deze deal dat het een land is waar corruptie, racisme en verwaarlozing.
Waarom is het omdat ik Arabisch ben?
Ik leef volgens de regels en betaal regelmatig belasting.
Elke dag dat we geld verliezen, hebben we veel psychologische druk, ik heb financiële verplichtingen die op bepaalde tijden moeten worden betaald.
jullie dwingen me om te werken en geld te verdienen op illegale manieren.Moet ik op illegale en verdachte manieren werken en geld verdienen door drugshandel of diefstal en inbraak zodat jullie tevreden over ons zijn?
Ik heb veel geld betaald en als ik het verlies, zal ik mijn toevlucht nemen tot illegale methoden om het geld terug te krijgen dat ik van mensen heb geleend.
Ik hoop dat u deze klacht in behandeling neemt en contact opneemt met de betrokken autoriteiten om dit probleem op te lossen en mijn container vrij te geven.
Van,
Nawaf
Gewenste Oplossing:
Ik wil deze week mijn container vrijgeven en de nodige procedures worden bespoedigd.

