Klacht: Doorrijden trein

Klacht Amstelstation op 31 oktober 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer den Nijs, Hartelijk dank voor uw bericht welke wij op 31 oktober 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst onze excuses voor deze late beantwoording. Uit onze administratie blijkt dat uw verzoek om terugbetaling van de vervoerbewijzen naar Amsterdam...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2016

Een reiziger heeft een klacht ingediend bij NS over het doorrijden van de trein van Heiloo naar Amsterdam, waardoor hij te laat aankwam voor een sollicitatiegesprek. Ondanks dat de trein aanvankelijk vertraagd leek, stopte deze pas op Utrecht Centraal, wat resulteerde in een uur vertraging en het verlies van de sollicitatiekans. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste NS,

Afgelopen vrijdag vertrok ik met mijn vriendin om 13.31 met de trein vanaf Heiloo naar het Amstel station in Amsterdam. Zou daar om 14.25 aankomen. Had een sollicitatiegesprek om 15 uur daar in de buurt.
In de trein kon ik via het beeldscherm alles mooi volgen en de trein zou 5 minuten later aankomen op het Amstelstation.
Maar tot mijn stomme verbazing reed de trein gewoon door en stopte pas op Utrecht Centraal om 15.05. Daar de 1e trein gepakt om 15.13 en om 15.35 arriveerden we op het Amstelstation. Kwam een uur te laat bij het bedrijf voor mijn sollicitatie en daar waren ze niet blij mee en omdat er 2 andere kandidaten waren kreeg ik geen herkansing. Dus kans vervlogen. We waren zo teleurgesteld dat mijn vriendin en ik gelijk weer naar huis gingen.
Nu wil ik het geld van de treinkaartjes ( zie bijlage ) terug plus een schadeloosstelling van € 50 want ik was goed kwaad.

Gewenste Oplossing:

Ben pas tevreden als ik de kosten van de kaarten ad 35,20 euro plus een schadeloosstelling van 50 euro terugkrijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - k vind het werkelijk heel erg slecht dat de NS deze klacht niet in behandeling neemt omdat ik door hun fout een sollicitatie heb misgelopen met mogelijk een nieuwe baan. Wat een arrogantie om dit zo maar naast je neer te leggen en verwacht alsnog een positieve reactie met genoegdoening. Een zeer ontevreden klant en ga dan ook dit jaar niet meer met de trein en volgend jaar kijk ik wel. Groet Peter den Nijs

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - ik vind het werkelijk heel erg slecht dat de NS deze klacht niet in behandeling neemt omdat ik door hun fout een sollicitatie heb misgelopen met mogelijk een nieuwe baan. Wat een arrogantie om dit zo maar naast je neer te leggen en verwacht alsnog een positieve reactie met genoegdoening. Een zeer ontevreden klant en ga dan ook dit jaar niet meer met de trein en volgend jaar kijk ik wel. Groet Peter den Nijs

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Waarom hoor ik niks ????

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 05 december 2016 om 15:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer den Nijs,

Hartelijk dank voor uw bericht welke wij op 31 oktober 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Allereerst onze excuses voor deze late beantwoording.

Uit onze administratie blijkt dat uw verzoek om terugbetaling van de vervoerbewijzen naar Amsterdam Amstel is afgehandeld door een medewerker van de NS Klantenservice. Ik ga ervan uit dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost.

Mocht u verder nog vragen hebben, dan helpen wij u graag verder. Kijk op ns.nl of stel uw vraag op het NS Serviceforum (www.ns.nl/forum). U kunt ook contact opnemen met onze medewerkers van Klantenservice via telefoonnummer 030 - 751 51 55 of Twitter @NS_online. Wij staan dag en nacht voor u klaar.

Met vriendelijke groet,
NS Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten