Mijn Klacht:
09-12-2017 drie rolgordijnen besteld bij Karwei. Het zou het laatste zijn van een renovatie van onze bovenverdieping, die ik beloofd had klaar te hebben voor de feestdagen; levering binnen 15 werkdagen. Al rekening gehouden met feestdagen, dus wsch. eind van het jaar binnen. Helaas niet. Op site staat nog steeds “in behandeling”. 29-12-17 bij Karwei nagevraagd. Blijken er leveringsproblemen bij fabrikant te zijn. Was eigenlijk al 14-12-17 bij Karwei gemeld, maar niet bij mij. Uit coulance kadobon gehad. Zou wel met enkele weken klaar zijn. Vandaag (16-01-18) weer gebeld: nog steeds problemen; wordt nu half februari.
Ben er helemaal klaar mee!
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als men zegt wat men doet en doet wat men zegt!
Op dit moment staat op de site van Karwei dat het type rolgordijn (op maat te maken) nog steeds beschikbaar is en niks over leveringsproblemen, dus men kan nog steeds bestellen en weet dan niet, dat levering binnen 15 werkdagen niet mogelijk is.
Het enige dat nu nog enige tevredenheid oplevert, is het binnen een week terugstorten van mijn betaling. Geloofwaardigheid m.b.t. Karwei is in elk geval weg bij mij. Zeker ook omdat een review bij Karwei voor dit soort zaken klaarblijkelijk niet gewenst is (zie bijlage van mededelingen op hun eigen site)


