Klacht: Gedwongen om 1 jaar abonnement te moeten nemen

TatianaCools op 23 oktober 2018 over Dizzle in de categorie Bord- en kaartspellen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dizzle
Status Open
Datum 23 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ging een exemplaar bekijken en zien als het iets was voor mij kinderen. Eerste exemplaar kwam aan toen wij op vakantie waren. Toen wij thuis kwamen hebben wij dit bekijken en beslist dat het niks voor ons was. Wij hebben dan een email gestuurd om te zegen dat wij dit niet meer wou ontvangen en krijg als reactie dat wij het moesten aannemen voor een hele jaar, want het was 14 dagen na ontvangst. Wij zijn niet eens thuis geweest in die 14 dagen dus zijn wij gedwongen om dit te doen en vinden dit totaal niet juist. Wij hebben probeert om dit uit te leggen aan Dizzle maar die willen totaal niet meewerken en beleven zeggen dat wij het moeten betalen 15,99 elke maand.

Gewenste Oplossing:

Ik zal tevreden zijn wanneer dit stopt, en ik niks meer ontvang en geen abonnementfacturen krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dizzle

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dizzle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM