Mijn Klacht:
spinraggen naast de fruitkoeling
Gewenste Oplossing:
als het schoongemaakt wordt
loesjansen40 @gmail.com op 14 mei 2025 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Beste Loes, Bedankt voor het melden. Ik pak dit graag verder voor je op. Zou je ons een mail willen sturen naar [email protected]? Met vriendelijke groet, Team Dirk
Verwacht dat dirk zelf die oplossing doet en alleen blij is met de melding ipv de warenwet op zijn dak krijgt
Een klant heeft geconstateerd dat er dikke spinraggen zichtbaar zijn naast de fruitkoeling in de Dirk van den Broek-winkel aan de Asterstraat. De klant heeft deze schoonmaakkwestie onder de aandacht gebracht, waarna de klacht is opgelost.
spinraggen naast de fruitkoeling
als het schoongemaakt wordt
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.
Reactie van de melder van de klacht loesjansen40 @gmail.com
9 maanden geleden - Elke anderen ondernemer zou dit serieus nemen
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door Dirk van den Broek in behandeling genomen
Heeft op 15 mei 2025 om 17:18 geantwoord
Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 maanden geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dirk van den Broek een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 15 mei 2025 om 17:58 geantwoord
Verwacht dat dirk zelf die oplossing doet en alleen blij is met de melding ipv de warenwet op zijn dak krijgt
Tip van onze consumentenexpert
Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.
Bron: ConsuWijzer