Klacht: dreigen met deurwaarder

Martyr op 20 februari 2018 over Direct Solutions in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 20 februari 2018

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Direct Solutions vanwege een dreiging met een deurwaarder over een vermeende openstaande rekening bij Benelux. De klant beweert niets van de aankoop van een hotelbon te weten en ervaart de telefonische communicatie als onbeschoft. Daarnaast ontving de klant direct een e-mail over de kwestie.

Mijn Klacht:

Zojuist gebeld over een openstaande rekening bij het bedrijf Benelux. Zou een zogenaamde hotelbon gekocht hebben
29 jan en deze niet betaald hebben. Weet van niks af moet wel betalen. Onbeschoft aan de telefoon. Kreeg ook gelijk een email

Gewenste Oplossing:

ga rekening niet betalen dit is chantage en inbreuk op mijn prive

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Direct Solutions in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM