Klacht: Lyca mobile voucher werkt niet

Ikbeneengebruiker op 14 januari 2014 over Digros in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Digros
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 januari 2014

Een klant heeft een Lycamobile-voucher van 10 euro aangeschaft voor een maand internet, maar deze blijkt bij activatie ongeldig te zijn. Bij terugkomst in de winkel kreeg de klant te horen dat het probleem niet door de supermarkt kan worden opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb laatst een lyca mobile voucher voor een maand internet gekocht van 10 euro. Nu blijkt bij het activeren dat de voucher helemaal niet geldig meer is. Ik ben terug gegaan naar de winkel maar daar zegt men dat het niet hun probleem is.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Digros

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Digros nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer