Klacht: geen digitenne signaal

Chris van den Broek op 27 oktober 2021 over Digitenne in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Digitenne
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 27 oktober 2021

Een klant van Digitenne ervaart problemen met het ontvangen van digitaal signaal, ondanks het gebruik van een nieuw kastje en antenne. Na contact met KPN is hem meegedeeld dat hij buiten het bereik ligt, terwijl hij eerder nog gebruik kon maken van de dienst. De klant vraagt zich af wat hij nu moet doen, aangezien hij betaalt voor het kastje zonder toegang tot het signaal.

Mijn Klacht:

Ik heb geen digitenne signaal, heb een nieuw kastje en en nieuwe antenne gehad en aangesloten.
Nog steeds geen digi signaal.
Gebeld met kpn en nu zeggen ze dat ik buiten het bereik lig terwijl ik vorige week gewoon heb gekeken naar digitenne.
.Betaal voor het kastje maar geen digitennesignaal.

Wat Nu ????????????

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik weer een digitennesignaal heb om tv te kijken.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Digitenne

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Digitenne nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chris van den Broek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM