Mijn Klacht:
in juli 2014 heb ik een digitaal lespakket besteld (Duits, Ned. en Rek).
Op 8 aug 2014 heb ik de orderbevestiging hiervan per mail ontvangen.
Op de orderbevestiging staat vermeld dat het lespakket uiterlijk 1 week voor aanvang van school zou zijn ontvangen. Dit was niet het geval.
Daarom gebeld met de servicelijn. Hier werd gemeld. dat omdat het alleen een digitaal pakket betrof, deze per email zou worden verzonden.
Omdat mijn zoon het lesjaar is begonnen met een stage periode is de aandacht hiervoor verslapt. Nu zijn lessen weer zijn begonnen zijn de licenties natuurlijk benodigd, echter nog steeds niet gearriveerd.
Op 28 Nov. weer gebeld met de servicelijn. Nu kreeg ik de mededeling dat de codes per post verstuurd zouden zijn. Hierover zou ik op 12 aug een mail hebben ontvangen. Beide zijn echter nooit ontvangen. !!!
Mevr. wist mij verder te melden dat het eerste telefoontje niet in het dossier was opgenomen (ofwel, heeft nooit plaats gevonden)
Daarnaast was het enige wat zij voor mij kon doen, een nieuwe bestelling aanmaken.!!! (die natuurlijk wel weer in rekening zou worden gebracht) Verder kon zij tot haar spijt, helaas niet meer voor mij betekenen.
Wat een klantvriendelijkheid !!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik het digitale pakket kosteloos thuis gestuurd krijg. Ik heb er immers al voor betaald !!!

