Klacht: Kan niet inloggen met juiste gebruikersnaam en wachtwoord

Jenet op 16 mei 2014 over DigiD in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

Mijn dochter wil een begeleiderspas aanvragen. Dit gaat met digid.
Eerst lukt het niet om mij zelf als begeleider aan te melden, dit.moet ook met digid. Ik heb een nieuwe aangevraagd. Toen lukte het. Maar toen mijn dochter haar pas wilde aanvragen lukte het niet om in te loggen ondanks herhaaldelijk te proberen. 2 x herstelcode aan gevraagd. Lukt nog niet. Weet 200% zeker het goede gebruikersnaam en wachtwoord te hebben ingevoerd. Bij de helpdesk weten ze ook niet. Gaan nu kijken ofn er een fout in het account zit. Dit lijkt mij sterk, ze had namelijk een paar weken er voor de rijschool gemachtigd om haar rijexamen aan te vragen, dit moet ook met digid. En dit ging toen prima.

Gewenste Oplossing:

Als ik zeker weet dat de site betrouwbaar is. Heb nu het gevoel dat het zo lek als een mandje is. Ook omdat ik om mij heen veel meer van dit soort klachten hoor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM