Klacht: inlog problemen

sari58 op 13 april 2015 over DigiD in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DigiD
Categorie klachtmelden
Status Nieuwe klacht
Datum 13 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer in te loggen, maar dat lukt me niet. Vervolgens geef ik aan dat ik mijn wachtwoord vergeten ben en dan geeft ie aan dat mijn gegevens niet kloppen. Wat een waardeloos systeem is dit. Zeeeeeer klantonvriendelijk voor mensen die niet vaak hun digid gebruiken. Echt belachelijk!!!!!!!!!En vervolgens krijg ik nu te horen dat de titel van mijn klacht niet oke is, wat een hopeloze zooi hebben jullie ervan gemAAKT.

Gewenste Oplossing:

Als het normaal werkt, zodat ik bij mijn jaaropgave van het UWV kan komen en zodat ik op de site van de gemeente eventuele zaken kan regelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM