Mijn Klacht:
Al ruim 1 maand geleden een bestelling gedaan, deze nooit ontvangen. Mailtjes krijg je geen antwoord op.
Gewenste Oplossing:
Geld terug of snel leveren
Sylviacornelissen op 15 oktober 2021 over Diamond Painting Kits in de categorie Hobby winkels, Internetshops - Hobby en Verzamelen
Een klant heeft meer dan een maand geleden een bestelling geplaatst bij Diamond Painting Kits, maar deze is nog steeds niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen via e-mail blijven onbeantwoord.
Al ruim 1 maand geleden een bestelling gedaan, deze nooit ontvangen. Mailtjes krijg je geen antwoord op.
Geld terug of snel leveren
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Diamond Painting Kits
Bericht van Robin van Klacht.nl
4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Diamond Painting Kits nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM