Mijn Klacht:
Ik heb afgelopen jaar ook al eens melding gemaakt dat de DHL-bezorger in mijn appartementencomplex nagengoeg nooit pakketen af lijkt te geven.
Na deze melding is het ongeveer een half jaar goed gegaan, als in de bezroger biedt het pakket daadwerkelijk aan.
Maar bij een bestelling die ik afgelopen week gedaan heb die gesplitst zou worden in twee pakket is het wederom fout gegaan.
Eerste pakket zou afgeleverd worden op een dag dat zowel ik als mijn huisgenoot thuis waren.
’s avonds de melding via de mail gekregen dat wij niet thuis waren.
De volgende dag zou dit pakket weer bezorgd worden, ook het tweede pakket zou op die dag bezorgd worden.
Weer ’s avonds mail gekregen dat we niet thuis waren, terwijl mijn huisgenoot de helle dag thuis was.
Gellukig heb ik toen voor het tweede pakket kunnen veranderen dat het afgeleverd zou worden op een ophaalpunt.
Het andere pakket is echter terug gestuurd naar de afzender, na contact met de afzender en DHL te hebben gehad blijken zij elkaar beleid niet te kennen.
Aangezien DHL zegt dat ik aan de afzender kan vragen of ze het pakket nogmaals kunnen versturen.
Deze afzender doet dit echter niet als het pakket retour naar hun wordt verstuurd.
Heel vervelend dat het met DHL steeds weer mis gaat als het om ons appartementencomplex gaat, nagenoeg nooit last van bij andere bezorgingsdiensten zoals bijvoorbeeld PostNL.
Gewenste Oplossing:
Betere bezorgers of betere controle of er foutief gehandeld word door bezorgers

