Klacht: verkeerde sticker op op te halen pakket geplakt

foutieve ophaalopdracht op 31 mei 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 31 mei 2014

Op 30 mei heeft een medewerker van Selektvracht per ongeluk een verkeerde sticker op een retourpakket naar Wehkamp geplakt, waardoor het pakket niet is meegenomen. De klager vraagt om aandacht voor deze verwarring en verzoekt ervoor te zorgen dat het retourpakket alsnog bij Wehkamp aankomt.

Mijn Klacht:

Geachte Heer, Mevrouw,
Dd. 30 mei jl. is door een medewerker van Selektvracht een foutieve sticker op het op te halen retour pakket naar Wehkamp geplakt.
In plaats de juiste Wehkamp retour ticket heeft hij een sticker van Bonaparte op de verpakking geplakt en derhalve ook niet het pakket van Bonaparte meegenomen. Hij deelde mij mede dat hij geen opdracht voor het halen van het Bonaparte pakket had gehad, maar dus wel eens sticker heeft ontvangen; verwarring alom!!
Graag uw aandacht hiervoor en ik verzoek u te zorgen dat genoemd retour pakket bij Wehkamp alsnog terecht komt. Bij voorbaat dank.
Met vriendelijke groet,
B.van Rooijen

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als u alsnog ervoor zorgt dat het retourpakket bij Wehkamp wordt afgeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM