Klacht: Selektvracht verzint dat ze langs zijn geweest

Trudie Menegatto-Don op 08 december 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 10 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Helaas zal de klant contact op moeten nemen met de verzender. Zij zijn gemachtigd om in dezen een onderzoek in te stellen. Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden. Selektvracht B.V. Webcare Team

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 8 december 2012

Een klant van DHL uit zijn frustratie over de bezorgservice van Selektvracht, die volgens hem onterecht aangeeft dat hij niet thuis was tijdens de bezorgpoging. Ondanks een gemaakte afspraak met de bezorger, ontving de klant zijn pakket niet en kreeg hij geen reactie van de klantenservice op zijn eerdere verzoeken.

Mijn Klacht:

Ik weet niet met wat voor bezorgers dat jullie werken… volgens mij vullen die van thuis in, dat ze zijn langs geweest! Ik spreek gisteren met uw bezorger af (getinte heer), dat hij vandaag tussen 12 en 13 uur het pakket brengt (hij kwam gisteren vertellen, dat het pakket nog niet beschikbaar was). Ik ben thuis, geen bel gegaan en nu is de status op de track en trace weer aangepast naar “klant niet thuis”. Ik word GEK! Dit is het 2de pakje dat opgestuurd is, maar het lukt jullie maar niet deze te bezorgen! Kan er iemand contact met mij opnemen…… ?

Dit is overigens mijn tweede verzoek aan de klantenservice van Selektvracht… maar die achten het niet noodzakelijk om te reageren.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn pakket met grote spoed bezorgd wordt. Liefst vandaag en anders maandag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 10 december 2012 om 10:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Helaas zal de klant contact op moeten nemen met de verzender. Zij zijn gemachtigd om in dezen een onderzoek in te stellen.

Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden.

Selektvracht B.V. Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM