Mijn Klacht:
Mede door persoonlijke problemen (de bel doet het niet in ons pand) besloten een pakketje te laten bezorgen in een pakketautomaat in de buurt. Zou ook zogenaamd de duurzame manier zijn. 13 December zou het komen, geduldig wachten om er achter te komen dat het geretourneerd wordt naar de afzender. Na navraag er achter te komen dat dat de standaard wijze is van DHL als de pakketautomaten vol zijn. Het wordt dan, volgens de klantenservice ‘geweigerd’. Ik heb niets geweigerd, ze falen zelf in het aanbieden van te weinig pakketautomaten. Maar ik moet er voor opdraaien.
Behalve dat ik niets voor niets bestel en het dus nodig heb, zeker in de december maand, vind ik het absurd dat zo’n bedrijf dit soort dingen eenzijdig kan bepalen en er mee weg komt. Als consument kun je nooit iets en laat ze dit AUB niet meer de duurzame manier noemen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil niet dat ze eenzijdig dit soort beleid doorvoeren waar werkelijk niemand iets aan heeft. Samen met PostNL hebben ze een redelijke monopoliepositie en daar zou meer verantwoordelijkheidsgevoel bij mogen bestaan.

