Klacht: pakketen onbeheerd voor de deur afleveren

-Yuri- op 12 februari 2025 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Vandaag is er voor de zoveelste keer een pakket afgeleverd zonder dat de bezorger checkt of ik thuis ben en zonder überhaupt te checken of ik wel open doe. Dit is inmiddels het 5e pakket (op rij waar ook melding van is gedaan en de bezorger is meerdere keren aangesproken) waarbij dit gebeurt en als ik de bezorger hierop aanspreek wordt hij agressief en zegt dat ik maar ‘lekker een klacht moet indienen’ en dat hij nog heel veel andere pakketen moet bezorgen (dat is volgensmij gewoon zijn baan maar goed). Nu was ik vandaag toevallig wel thuis maar ik heb er niet voor betaald dat mijn pakket gewoon voor de deur wordt neergegooid zonder te weten of deze in ontvangst is genomen en dat ik dan toevallig in de app moet ontdekken dat mijn pakket weer onbeheerd is achterlaten (hij wordt wel onterecht op bezorgt gezet namelijk). Zeker als ik niet thuis ben weet ik niet wat er gaat gebeuren met mijn onbeheerde pakket wat gewoon open en bloot buiten op de grond staat en ik en mijn moeder heb de bezorger en dhl vaak genoeg laten weten dat we hier niet van gediend zijn al lijkt er niks te veranderen (het is elke keer dezelfde bezorger die dit doet als we wel thuis zijn en gebeurt ook pas sinds deze bezorger in onze wijk bezorgt).

Gewenste Oplossing:

Ik hoop dat de bezorger wordt aangesproken en dat zijn gedrag veranderd of dat hij ontslagen wordt (ik betaal gewoon voor een normale dienstverlening en niet dat mijn pakketen als afval worden behandeld wat zsm bezorgt moet worden). Ook hoop ik jullie nu alsnog op de hoogte te hebben gebracht van dit probleem want het is natuurlijk best mogelijk dat mijn pakket een keer kwijt raakt of gestolen wordt als deze zo onzorgvuldig bezorgt wordt en dan stel ik jullie wel verantwoordelijk aangezien ik jullie en de bezorger heel veel kansen heb gegeven iets te veranderen (waar ik ook nooit iets van terug hoor).

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van DHL

1 maand geleden - Goedemiddag, Bedankt voor je bericht. Ten eerste mijn oprechte excuses dat jouw pakket onbeheerd is achtergelaten zonder jouw toestemming. Dit is zeker niet de bedoeling en al helemaal niet dat dit, zoals ik van je begrijp, een patroon aan het worden is. Graag pak ik dit dan ook hardnekkig aan, door alle eerdere klachten te bundelen en hieronder in gesprek te gaan met de leidinggevende van bezorger(s). Heb jij daarom voor mij alle zendingnummers waarbij dit is voorgekomen en jij hierover een klacht hebt ingediend? Bij voorbaat dank. Met vriendelijke groet, Nikki E-care DHL E-commerce Nederland

Reactie van de melder van de klacht -Yuri-

1 maand geleden - Ik heb sommige track and trace nummers niet meer (wel altijd melding gedaan bij jullie), maar dit zijn in ieder geval de afgelopen 3 bezorgingen en die hadden exact hetzelfde probleem en dezelfde bezorger: MDP5138VXXK MDPRDYLNDZM MDP5LLE8DD3.

Reactie van de melder van de klacht -Yuri-

1 maand geleden - We zijn inmiddels 4 dagen verder (nadat ik direct gerageerd heb op uw verzoek). Gaat er nog iets gebeuren of kan ik voortaan mijn pakketen ergens anders kopen?

DHL

Heeft op 12 februari 2025 om 13:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

-Yuri-

Heeft op 12 februari 2025 om 14:19 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Fijn dat er een reactie is al is deze wel weer erg laat (vervelend maar ben ik inmiddels gewend). Echter ben ik weer niets op geschoten zoals gewoonlijk bij dhl. Wat is er gecommuniceerd met de bezorger? Is de bezorger wel echt aangesproken of zeggen jullie dit gewoon (in het verleden is dit zogenaamd gebeurt en veranderde het gedrag van de bezorger niet). Dat ik er vanuit kan gaan dat het niet meer zal gebeuren zullen we nog wel zien aangezien die belofte al vaker is gedaan maar niet werd nageleefd. Verder hoef je mij niet te vertellen waar ik een melding kan doen ik dacht juist dat als ik dat hier een keer zou doen dat er dan echt iets opgelost werd, maar helaas...
Conclusie: Als je bij DHL een melding doet over onacceptabel gedrag van een bezorger dan weet je niet zeker wat hier mee word gedaan en of er überhaupt iets mee wordt gedaan. Het is dus eigenlijk net zo zinloos om een melding bij hen te doen als dat je dat hier doet (behalve dat je hier wel andere kan waarschuwen voor dhl en hun praktijken).

Alle klachten die gemeld zijn door -Yuri-