Klacht: Pakket retour door fout selektvracht

muppet13 op 05 september 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 september 2012
Reactie van het bedrijf:

De klacht is in behandeling genomen. Het wordt helaas niet duidelijk genoeg op onze website weergegeven dat een servicepunt op vakantie is. Wij werken eraan om de zichtbaarheid hiervan te vergroten. Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden. Met...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 5 september 2012

Een klant had eerder positieve ervaringen met Selektvracht, maar ondervond nu problemen met de aflevering van een pakket naar een DHL-afleverpunt dat gesloten was vanwege vakantie. Hierdoor werd het pakket retour gestuurd naar het depot, en de klant kreeg te horen dat de afwezigheid van het afleverpunt niet de verantwoordelijkheid van Selektvracht was. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Omdat ik al een geweldige ervaring had met een eerdere bezorging door Selektvracht (pakket belandde in de groene bak, want de bezorger dacht dat dat wel kon!) had ik er nu voor gekozen om het pakket naar een DHL afleverpunt te sturen, zodat ik in ieder egval zeker wist dat ik het pakket zou ontvangen! Zo gezegd zo gedaan, ik ontvaing een track&trace nummer om mijn pakketje te volgen en toen ik in de avond controleerde of mijn pakket afgeleverd was, bleek dat het DHL aflever punt gesloten was vanwege vakantie en het desbetreffende pakket Linea reacta was terug gezonden aan het depot! De volgende ochtend ben ik er achteraan gaan bellen en wisten de dames van Selekt Vracht mij te melden dat een afmelding/ afwezigheid van het desbetreffende DHL punt niet hun probleem was en dat het DHL punt dit was vergeten te melden aan hun. Dus het pakket was retour verzonden naar de leverancier. Daar naar toe gebeld maar omdat het een eenmalige actie was kon ik niet het gevraagde produkt ( voor dat bedrag 50%) nog een keer krijgen en stond ik met lege handen! Nu was ik natuurlijk behoorlijk teleurgesteld maar begreep dat de “fout”bij het DHL punt lag omdat deze de afwezigheid niet had gemeld aan Selekt Vracht. Toen het DHL punt weer geopend was, ben ik dan ook even mijn verhaal gaan doen….. en wat bleek! Het DHL punt had wel degelijk laten weten dat zij gesloten waren in de desbetreffende periode en had daar ook nog onderteunden emails van! daarnaast waren er in de weken na de vakantie nog pakketten met “vertraging”afgeleverd omdat selektvracht wist van de afwezigheid/ vakantie van het DHL punt!
Op dit moment ben ik in het trotse bezit van meerder emails waarin het DHL punt aangeeft gesloten te zijn, verzonden aan Selekt vracht met daarbij nog de bevestiging van Selektvracht dat ze er rekening mee gaan houden!

Hoe kan het dan toch dat mijn pakket retour is verzonden omdat het DHL punt gesloten was en dit had verzuimd door te geven? Nu heb ik helemaal niets!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden met de oplossing dat het verschil in aanschaf van het produkt waarvoor ik het aangeschaft en het bedrag wat het aanschaffen nu gecompenseerd wordt. Ik heb het aangeschaft voor €58 en wanneer ik het nu zou aanschaffen kost het mij €119. Dit verschil zie ik graag gecompenseerd. indien dit niet gebeurt ben ik genoodzaakt om mijn rechtsbijstand in te schakelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 07 september 2012 om 11:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht is in behandeling genomen. Het wordt helaas niet duidelijk genoeg op onze website weergegeven dat een servicepunt op vakantie is. Wij werken eraan om de zichtbaarheid hiervan te vergroten.
Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden.

Met vriendelijke groet,

Selektvracht B.V. Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM