Mijn Klacht:
Beste, wij hebben een pakket van 65€ besteld bij marktplaats dat bezorgd zou worden door DHL. Volgens de track en trace bij ons thuis afgeleverd terwijl wij ik thuis was, maar niemand heb gezien van DHL.. Dat is overigens niet de eerste keer dat er iets aan de hand is met DHL: bezorgers die geen briefje achterlaten terwijl pakket bij de buren is afgeleverd. Aangezien wij dat niet weten, komen zij na een paar dagen zelf maar naar ons toe met het pakket: erg vervelend natuurlijk naar hen toe.
Voor het specifieke actuele geval, na 2 x gebeld te hebben met DHL, te horen gekregen dat wij zelf contact moeten opnemen met de leverancier van het pakket, omdat DHL in opdracht van een ontvanger geen onderzoek kan starten… Belachelijk.
Al met al hebben wij het pakket nog steeds niet binnen en zijn we vooralsnog €65 armer. Zo te lezen zijn wij niet enigen, helaas!
Gewenste Oplossing:
Wanneer kosten (€65) vergoed worden of wij het pakket alsnog krijgen.


