Klacht: Openingstijden van pakketpunt Boekhandel de Wegwijzer

BasvdL op 02 april 2024 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 april 2024
Reactie van het bedrijf:

Beste Bas van der Loos, Hartelijk dank voor uw bericht. Ik begrijp dat de openingstijden van het servicepunt u niet goed uitkomt en het hierdoor lastig wordt uw pakket op te halen. Bij het aanmelden van een servicepunt geven zij...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 2 april 2024

Een klant heeft problemen ervaren met de beperkte openingstijden van Boekhandel de Wegwijzer, waar zijn pakketten worden afgeleverd. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag beperkt tot enkele uren en op zondag gesloten, wat het moeilijk maakt om pakketten op te halen. De klant vraagt zich af hoe hij zijn pakketten kan ophalen met deze beperkte beschikbaarheid.

Mijn Klacht:

Beste,

Helaas komt t wel eens voor dat we elkaar missen als ik een pakket bestel. Logisch, ik heb een baan, en de bezorgers zullen ook niet allemaal avonddiensten willen draaien. Nu maak ik op die momenten gebruik van de ergens anders bezorgen functie, echter soms ben ik weleens te laat en dan begint de ellende..

Heb nu al een aantal keren mijn pakketten bezorgd gekregen bij Boekhandel de Wegwijzer, de openingstijden van deze Boekhandel( het is eigenlijk een kerk ) zijn op zijn minst gezegd nogal teleurstellend:

Monday – Closed
Tuesday – 09:30 – 16:00
Wednesday – 09:30 – 16:00
Thursday – 09:30 – 16:00
Friday – 09:30 – 16:00
Saturday – 12:00 – 16:00
Sunday – Closed

Hoe kan ik een pakket ophalen met zulke beperkte openingstijden?

los daarvan, in 2024, waar DHL de slogan (Delivered with pride) gebruikt, vind ik de locatie nogal dubieus.

mvg
Bas

Gewenste Oplossing:

Geen pakketten meer op deze locatie bezorgd

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht BasvdL

2 jaren geleden - Nog een update, als ik niet binnen een week (na leveren) het pakket kom halen, wordt het teruggestuurd... als ik dus niet exact die ene zaterdag beschikbaar ben, loop ik mijn pakket mis..

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 02 april 2024 om 16:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Bas van der Loos,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Ik begrijp dat de openingstijden van het servicepunt u niet goed uitkomt en het hierdoor lastig wordt uw pakket op te halen. Bij het aanmelden van een servicepunt geven zij ons hun openingstijden door. Ondanks dat wij wel een minimale openingstijd hanteren voor een servicepunt, kunnen wij de precieze tijden niet voor deze locaties beslissen.

Na het controleren van uw zending zag ik dat uw pakket naar dit servicepunt is gebracht nadat de bezorger geconstateerd had dat er op het geplande bezorgmoment niemand aanwezig was bij u thuis. Vanaf dat moment heeft u de mogelijkheid gehad om het servicepunt zelf in uw eigen Track Trace pagina (via onze website of DHL app) dit te veranderen naar een ander servicepunt, of de levering aan te passen naar een ander bezorgmoment dat u wel zelf thuis zou zijn. Op deze manier proberen wij situaties als deze te voorkomen. Tevens kunt u ook in uw eigen DHL app bij bezorgvoorkeuren een servicepunt selecteren voor toekomstige pakketten. Wij zullen pakketten dan bij uw gekozen servicepunt leveren.

Betreft uw huidige zending kunnen wij helaas niet meer regelen dat deze naar een ander servicepunt gebracht wordt. Het klopt inderdaad dat uw pakket na 7 dagen automatisch teruggestuurd wordt naar de verzender, deze procedure hanteren wij om te voorkomen dat pakketten lang op een servicepunt blijven liggen en hierdoor de servicepunten overvol raken.

Ik hoop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en wens u een prettige dag toe!

Met vriendelijke groet,
Lara
DHL eCare

Alle klachten die gemeld zijn door BasvdL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM