Klacht: Ontslagen omdat ik te negatief zou zijn.

ronmie1234e234234234 op 20 februari 2025 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ontslagen omdat ik te negatief zou zijn. Er waren klachten binnengekomen over mij van collega’s. Ik vond dat de kapstok te ver weg stond, de muziek te hard en de eettafel te hoog. Ik mocht direct vertrekken. (geen grap).

Het echte verhaal krijg je toch nooit te horen, maar had het wel fijn gevonden als ik nog gewoon een kans kreeg en niet dat ik als 52 jarige de deur gewezen wordt voor bovenstaand.

Als ik ontslagen zou worden omdat ik mijn werk niet goed uitvoer, te laat zou verschijnen of klanten uitschold aan de lijn dan begreep ik het wel, Maar nu komt het over als we motten je niet, wegwezen. En dat kan ik je zeggen is iets dat ik nooit mijn hele leven zal vergeten.

Gewenste Oplossing:

niks

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

DHL

Heeft op 25 februari 2025 om 11:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor je bericht. Ontzettend spijtig om te lezen dat je bent ontslagen en dit dat dit zo een nare ervaring voor je is geweest. Dat kan ik mij goed voorstellen. Natuurlijk kan ik hierin zelf, vanuit onze klantenservice, niets voor je betekenen. Wel wens ik je het allerbeste toe. Dit lijkt mij wel iets belangrijks om aan te kaarten bij jouw leidinggevende bijvoorbeeld.

Ik hoop je bij deze voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Nikki
E-care DHL eCommerce Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door ronmie1234e234234234