Klacht: Niet bezorgen van pakje

H. Zwartenkot op 16 januari 2015 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Zwartenkot, Wat vervelend om te horen dat u al zo lang in onzekerheid zit over uw zending. Ik zie helaas dat uw zending op een verkeerde uitleverlocatie terecht was gekomen. Normaal gesproken hersteld zich dit vanzelf, daarom werd...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 16 januari 2015

Een klant heeft op 02-01-2015 een pakje bij DHL afgegeven voor levering aan een afhaalpunt, maar het pakje werd verkeerd gesorteerd en retour gestuurd naar het sorteercentrum op 07-01-2015. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, ontving de klant geen adequate reactie van DHL en bleef de status van het pakje onduidelijk, terwijl de afzender meldde dat er een onderzoek was gestart op 12-01-2015.

Mijn Klacht:

Op 02-01-2015 is een pakje afgeleverd aan DHL om te bezorgen bij een DHL afhaalpunt waar ik het zou kunnen ophalen.
Heb van de afzender een track en trace nummer ontvangen.

Het pakje was verkeerd gesorteerd en is retour gegaan en aangekomen op 07-01-2015 op het sorteercentrum.
Vanaf dan is er verder niets meer gebeurd.
Ik heb 2 x een email gestuurd waar doodleuk niet op gereageerd wordt.
Tevens heb ik 2 x gebeld , 2 x € 1 ! Eerste keer werd ik afgescheept met het antwoord dat ik moest afwachten, 2e keer werd ik verwezen naar de verzender.

En bedankt DHL ! Tot op heden verder niets vernomen. Wel geeft de verzender mij door dat er een onderzoek is opgestart 12-01-2015.
Waar ik tot op heden ook nog niets van vernomen heb.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het pakje wordt bezorgd.
Antwoord op mijn verzonden emailberichten, met excuses, zou gewenst zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 16 januari 2015 om 16:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Zwartenkot,

Wat vervelend om te horen dat u al zo lang in onzekerheid zit over uw zending.

Ik zie helaas dat uw zending op een verkeerde uitleverlocatie terecht was gekomen. Normaal gesproken hersteld zich dit vanzelf, daarom werd u in eerste instantie aangeraden het af te wachten. De zending wordt dan namelijk eerst weer teruggestuurd naar het sorteercentrum en wordt dan alsnog binnen enkele werkdagen geleverd. Helaas lijkt de vertraging om onbekende redenen langer te duren dan normaal.

In dit geval kunt u inderdaad het beste contact opnemen met de verzender. Die is namelijk bij machte om bij ons een statusonderzoek aan te vragen. Op aanvraag van de verzender kunnen wij de huidige pakketstatus nader onderzoeken. Ik raad u ook aan de track & trace in de gaten te blijven houden voor als het pakket toch weer in de levering gaat in de komende dagen.

Mijn oprechte excuses voor het ongemak. Indien u nog vragen of opmerkingen heeft, hoor ik graag nog van u.

Met vriendelijke groet,
David

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van DHL beoordeeld.

H. Zwartenkot

Heeft op 17 januari 2015 om 18:05 geantwoord

De verzender heeft al een onderzoek laten opstarten een aantal dagen geleden. Het pakje zou OPNIEUW geleverd worden. Vorige keer om onduidelijke redenen terug gestuurd. Echter, nu, een aantal dagen later, nog steeds NIETS ontvangen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Status van deze klacht is : NIET OPGELOST

Bericht van

11 jaren geleden - Beste mevrouw Zwartenkot, Ik zie dat de aanvraag van de verzender nog niet in behandeling is (deze was de 12e ingediend, helaas kan reactie tot 5 werkdagen duren). Ik heb even intern gevraagd of de verzender snel reactie kan krijgen. Er zal dan een onderzoek worden gestart om nader uit te zoeken wat er precies mis gaat met deze zending. Nogmaals excuses voor het ongemak. Ik adviseer u om in contact te blijven met de verzender. Wij zullen de resultaten van het onderzoek aan de verzender terugkoppelen dus die kan u op de hoogte houden. Met vriendelijke groet, David Met vriendelijke groet, David

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Vandaag, 22 januari eindelijk het pakket ontvangen! Was verzonden 02 januari jl. Met dank aan de verzender die er keer op keer achteraan is geweest en er veel werk van heeft gehad!

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - En nu pas is de status van deze klacht : OPGELOST

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM