Mijn Klacht:
Als ik mijn oordeel moet geven over DHL in vergelijking met andere pakketdiensten, is mijn conclusie dat DHL een dikke onvoldoende scoort.
Deze week verwachtte ik op een pakket van Amazon.
Zowel op dinsdag als woensdag meldt vervoerder: ‘We hebben elkaar gemist’.
Hoe kun je elkaar missen als je het pakket niet bij de deur aanbiedt en aflevert en volstaat met een
kaartje in de brievenbus.
Naast dit voorbeeld deze week zijn er meerdere in het verleden:
1. Bestelde iPad wordt bij buren afgeleverd.
2. Bestelling wordt bij buren bij de deur gezet van huis,dat niet bewoont wordt
3. Bestelling in doos wordt half in brievenbus gedeponeerd bij regenachtig weer.
Vind dit een zeer merkwaardige gang van zaken.
Vraag me af of deze afleveringsmethoden in de instructies van de chauffeur(-se) staan of dat dit een persoonlijke handelswijze is van degene die achter het stuur zit.
Ik vermoed het laatste en hoop dat DHL het rijdend personeel beter op hun taak en verantwoordelijkheden wijst.
Het vervelende is dat ik als klant bij Amazon ook niet kan kiezen voor een andere vervoerder; anders had ik dat al eerder gedaan.
Lees in de klachtenreeks, dat ik niet de enige ben over de bezorgkwaliteit.
Ben benieuwd of DHL iets met mijn klacht doet om te voorkomen dat ik in de toekomst weer teleurgesteld word in hun dienstbaarheid.
Vriendelijke groet,
FK vd Weg
Gewenste Oplossing:
Omdat ik het idee heb dat chauffeur/chauffeuse geen zin heeft om de laan naar mijn huis in te rijden, terwijl je hier uitstekend kan parkeren en omkeren, zouden ze in ieder geval de moeite kunnen nemen om mij even van te voren te bellen zodat ik naar de weg loop en pakket in ontvangst kan nemen.


