Klacht: koerier is niet langsgeweest

nienkebroerse op 08 november 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 november 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben de klacht geregistreerd en spreken onze bezorger erop aan. De geadresseerde is hiervan in kennis gesteld. Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden. Selektvracht B.V. Webcare Team

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 8 november 2012

Een klant van DHL meldde dat er op 31 oktober een pakket bezorgd zou worden, maar de koerier niet langsgekomen is. Ondanks zes daaropvolgende bezorgpogingen, waarbij de website aangaf dat de klant niet thuis was, was de klant wel aanwezig. Na contact met de klantenservice en het depot, waar geen gehoor werd gegeven, bleef de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

31 oktober zou er een pakket bezorgd worden. De koerier is echter niet langsgeweest en ook niet op de 6 daarop volgende bezorgmomenten terwijl op de website werd vermeld dat ik niet thuis was terwijl ik dat wel was. Ik heb twee keer gebeld met de klantenservice en heb mijn adresgegevens gecontroleerd en die klopten. Bij de klantenservice werd mijn verhaal niet geloofd en ik kreeg telefoonnummer van het depot. Bij het depot werd de telefoon niet opgenomen.

Gewenste Oplossing:

Betere service en wel bezorgen van pakket.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 12 november 2012 om 10:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben de klacht geregistreerd en spreken onze bezorger erop aan. De geadresseerde is hiervan in kennis gesteld.
Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden.

Selektvracht B.V. Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM