Klacht: Geen melding gehad van aflevering pakket bij buren

Shannon op 24 januari 2013 over DHL in de categorie klachtmelden, Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben naast aangeboden excuses, de ontvanger geïnformeerd over hoe wij de klacht verder intern gaan oppakken om herhaling te voorkomen. Selektvracht B.V. Webcare Team

Bedrijf DHL
Categorie klachtmelden
Status Opgelost
Datum 24 januari 2013

Een klant van DHL ontdekte dat zijn kerstpakket als bezorgd was gemeld, terwijl hij niet thuis was en geen kennisgeving had ontvangen. Na contact met de klantenservice bleek dat het pakket bij een buur was afgeleverd, maar de klant had geen briefje ontvangen om dit te bevestigen. Hij uitte zijn onvrede over de communicatie en het gebrek aan informatie over de aflevering.

Mijn Klacht:

Ik mocht leuk mijn kerstpakket zelf uitzoeken en die werd verstuurd. Toen ik dacht het duurd wel erg lang, ben ik de bezorgstatus eens gaan bekijken. Tot mijn verbazing stond daar dat het pakket bezorgd was, terwijl ik niet eens thuis was! Uiteraard ik gebeld (kost weer bakken met geld), en ze gingen het uitzoeken. De conclusie van dat onderzoek was dat ze aan de hand van gps konden zien dat de bezorger echter aan mijn deur was geweest. Nou, ik kan vertellen dat hier dus niks van klopt!! Gister kwam ik mijn buurjongen tegen en die vroeg zich af wanneer ik eindelijk het pakketje bij hem op kwam halen. Ik: ?????? Maar natuurlijk, geen briefje gehad in mijn brievenbus dat het bij de buren af is geleverd ofzo. Gelukkig heb ik eerlijke buren, maar als ze het pakketje hadden gehouden had ik dus niks gehad.
Ik wil ook even zeggen dat dit al de tweede keer is, dus dat ik via Selektvracht nooit meer iets wil ontvangen. Bespaard me uiteindelijk een hoop tijd en belkosten!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn belkosten vergoed willen hebben, want het is jullie fout dat ik nooit een brief in mijn brievenbus heb gehad met: Helaas u was niet thuis, het pakketje is bezorgd op nr. ...

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb DHL een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 30 januari 2013 om 12:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben naast aangeboden excuses, de ontvanger geïnformeerd over hoe wij de klacht verder intern gaan oppakken om herhaling te voorkomen.

Selektvracht B.V. Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door Shannon
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM