Klacht: Geadresseerde niet thuis

Emveranda op 29 april 2015 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Em Veranda, Bij navraag per e-mail bevestigde u dat deze fout niet aan een foutief opgegeven adres lag. Ik zal de intern melding maken van de klacht zoals u die heeft vermeld. De bezorger wordt hier dan op aangesproken...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 29 april 2015

Een klant heeft herhaaldelijk negatieve ervaringen gehad met DHL, waarbij het bedrijf claimde dat de klant niet thuis was, terwijl deze de hele dag op de bezorger wachtte. Er werden geen briefjes achtergelaten en de klant voelt zich gefrustreerd, wat de bereidheid om bij DHL te bestellen beïnvloedt. In vergelijking met andere bezorgdiensten heeft de klant geen problemen ervaren, wat de teleurstelling over DHL vergroot.

Mijn Klacht:

Dit is de derde keer dat dhl claimde dat ik niet thuis was terwijl ik heel de dag op hun had zitten wachten. Geen briefje geen bezorger gewoon niets! Wel konden ze wijzigen op de track and trace link dat ik niet thuis was. Het is triest werkelijk het geeft mij geen zin om te bestellen wanneer ik dhl zie als bezorger. Met selektvracht en postnl heb ik totaal niet zulke problemen gehad. Ik ben ontzettend teleurgesteld want dit beperkt mijn keuzes. Dhl is een schande!!!

Gewenste Oplossing:

Dit valt alleen opgelost te worden wanneer dhl echt zijn afspraken nakomt!! Als ik vandaag bestel en morgen mijn pakket verwacht moet het ZO ZIJN KLAAR! Het begint zo frustrerend te worden , aan de telefoon tekeer gaan met een dhl telefoniste heeft totaal geen zin want de bezorger is de probleem en na klachten is hij NOG STEEDS in dienst en doet nu nog hetzelfde serieus?!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste Em Veranda, Wat naar om te lezen dat u al voor de derde keer meemaakt dat ten onrechte wordt vermeld dat u niet thuis zou zijn. Gaat dit om het pakket dat zaterdag via uw interventieverzoek op het servicepunt is afgeleverd? Ik zie dat er bij die pakket als adres stond Mijnsherenlaan 118 –B. U geeft echter op klacht.nl aan dat u geen huisnummer toevoeging heeft bij uw adres. Kan het zijn dat het hier is misgegaan? Want dat betekend dat de verzender dit fout heeft ingevoerd. Als dit niet de zending is waarover uw klacht gaat, kunt u dan aangeven wat het traceernummer is van de zending waarover uw klacht gaat? Alvast bedankt voor uw medewerking. Ik hoor graag van u. Met vriendelijke groeten, David

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 29 april 2015 om 09:36 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Em Veranda,

Bij navraag per e-mail bevestigde u dat deze fout niet aan een foutief opgegeven adres lag. Ik zal de intern melding maken van de klacht zoals u die heeft vermeld. De bezorger wordt hier dan op aangesproken door zijn leidinggevende. Hierbij wordt ook gekeken of deze bezorger al eerdere klachten op zijn naam heeft staan om vast te stellen of verdere consequenties noodzakelijk zijn om herhaling te voorkomen.

Mijn oprechte excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groeten,

David

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van DHL beoordeeld.

Emveranda

Heeft op 05 mei 2015 om 21:36 geantwoord

Triest. Dhl bied geen oplossingen.
Want ze weten hun fout
Kan niet meer ongedaan gemaakt worden.
Echt lastig. Pas wanneer ze netjes
Te werk gaan zal ik weer tevreden zijn
Voor nu geeeeeeen dhl thuis bezorgingen voor mij

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM