Mijn Klacht:
Ik verwachtte een bestelling die werd bezorgd door DHL. Echter kon ik niet aanwezig zijn die dag , dus verwachtte ik ook een briefje voor een nieuw afspraak .
Maar dat was niet het geval. Toen ik thuis kwam vond ik een briefje en er stond ” pakketje op balkon.”
Ten eerste laat je niet zomaar een pakketje op balkon waar iedereen bijkan. Ten tweede het pakketje heb ik niet zien liggen.
Ik had gelijk gebeld met de klantenservice van DHL en mijn pakket verzender.
Er was een onderzoek plaatsgevonden. DHL had ”mijn handtekening” , dus volgens hun had ik het pakketje in ontvangst genomen.
Maar dat is onmogelijk, want ik zat in de les. Ik kan zelfs een aanwezigheidsverklaring laten schrijven door mijn school.
Daarna kwam er iemand langs van DHL . Ik was toen ook niet thuis , maar mijn vriend wel. Daarmee had DHL een gesprek en dezelfde middag kreeg ik een email en daarin stond dat een meneer het pakketje in ontvangst heeft genomen.
Leugen na leugen. Ten eerste wordt er door DHL heel onproffesioneel omgegaan met een pakketje. Ik mag van geluk spreken dat het geen dure pakketje is. Ten tweede ze maken je uit voor leugenaar en zetten zelf een handtekening voor het pakketje terwijl niemand thuis was.
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn aankoopbedrag terug. En een excuses van de desbetreffende bezorger.

