Klacht: Al ruim 7 uur aan het wachten

Joyce Brugman op 25 december 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Brugman, Allereerst mijn excuses voor de late reactie via deze website. Volgens onze informatie heeft u het pakket op 20 december alsnog ontvangen. Door de extreme drukte rondom de feestdagen was het helaas niet altijd mogelijk om binnen...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 25 december 2014

Een klant van DHL heeft geklaagd over een vertraagde levering van een pakket, dat volgens de website tussen 09:00 en 13:00 zou worden bezorgd. Na zeven uur wachten zonder verdere informatie, kon de klant geen contact opnemen met de klantenservice, die eerder op de dag al gesloten was. Het pakket bevat kostuums die de klant diezelfde avond nodig had.

Mijn Klacht:

Vandaag zou mijn pakketje volgens de dhlparcel website tussen 09:00 en 13:00 gebracht worden. Wekker gezet, vanaf 09:00 uur deze zaterdag ochtend aan t wachten op de bank. Het is inmiddels 16:00 uur, zit nog steeds op de bank, mijn pakketje staat al vanaf vanmorgen op ‘onderweg met de postbode’.
Telefonisch zijn ze maar tot 14:00 bereikbaar vandaag, daar heb ik ook niets meer aan. Het is een pakket met kostuums die ik vanavond nodig heb.
Ik ben nu al 7 uur lang aan het wachten…. Nog niks gehad en contact opnemen is onmogelijk..

Gewenste Oplossing:

Als ik vandaag nog mijn pakket optijd ontvang, en voortaan niet nog 4 uur extra buiten de aangegeven tijd langer hoef te wachten.. Totaal niks kunnen doen vandaag, en nog steeds niet!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 08 januari 2015 om 16:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Brugman,

Allereerst mijn excuses voor de late reactie via deze website. Volgens onze informatie heeft u het pakket op 20 december alsnog ontvangen. Door de extreme drukte rondom de feestdagen was het helaas niet altijd mogelijk om binnen het tijdvak langs te komen. Mijn oprechte excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,
Suzanne

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM