Mijn Klacht:
DHL Parcel heeft begin september een pakket van mij bij een particulier afgeleverd. Eerst was dit pakket al zoek en na enkele dagen (zonder medeweten van DHL Parcel) is dit pakket alsnog geleverd. Mevrouw (de ontvanger) mailde mij dat het pakket defect ontvangen is (correct verpakt + in goede conditie door mij verzonden).
Inmiddels ben ik drie maanden verder en heb ik tot drie maal toe een reclamatie ingediend, waarvan de eerste twee schriftelijk (de eerste twee zijn op mysterieuze wijzen verdwenen). Hierna heb ik, in overleg en tegen hun gebruikelijke werkwijze in, het per email gedaan gezien ik er geen vertrouwen meer in heb dat het per post correct bij ze binnenkomt (en dat voor een bedrijf dat in deze branche werkzaam is ?!).
Inmiddels zijn we een hele periode verder en heb ik nog HE-LE-MAAL niks vernomen van dit bedrijf. Mevrouw heeft een defecte lamp (dit was de inhoud) in haar bezit, ik ben bijna €100 armer.
Schandalig hoe DHL, tevens tegen haar regelgeving in (binnen 6-8 weken is de situatie opgelost) met haar klanten om gaat!
Kunt u mij adviseren wat te doen? Ik heb het idee dat ze echt (sorry for my English) maling hebben aan mij als consument.
Gewenste Oplossing:
Zodra DHL Parcel netjes de kosten aan mij vergoed heeft. Hiervoor hebben ze inmiddels drie maanden (!!!) de tijd genomen.

