Mijn Klacht:
Deze webshop komt zijn belofte niet na! Ik heb half januari een Ford Transit-startsleutel bij hen besteld ! De sleutel is binnen de op de website aangegeven tijd aangekomen, maar helaas niet wat ik besteld heb! Ik heb een klacht ingediend en er een foto van gestuurd! Het antwoord hierop was dat ze nu nieuwjaar vieren in China en niet weten wanneer ze de juiste sleutel zullen opsturen!
Uw bestelling is verzonden305723
Bedankt voor uw bericht
Wij zien nu inderdaad dat het hier om een onjuist product te gaan. Wij hebben op dit moment 2 mogelijkheden. Wij kunnen u netjes op onze kosten het juiste product opsturen. Of wij kunnen uw bestelling omzetten in een shoptegoed. Dan kunt u fijn nog wat anders uitzoeken in onze webshop. Die keuze laat ik uiteraard aan u.
Wij vragen u om begrip voor een vertraging in onze verwerkingstijd. Op dit moment kan het wel langer kan duren dan u gewend bent vanwege het Chinees nieuwjaar (6 tot 19 Februari). Zodra deze periode voorbij is zullen wij uw bestelling met de snelste (express) optie naar u versturen!
Ik werd aangeboden om iets anders van hun website te kopen!
Ik heb ze laten weten dat ik een startsleutel bij hen heb besteld! Ik wil niets anders van ze kopen! Ik voegde eraan toe dat als ze geen opstartsleutel kunnen sturen, ik mijn geld terugkrijg!
Vandaag is het 05/03/2021, maar geen sleutel of geld terug!Ik wacht niet meer!
BETAAL MIJN GELD TERUG!
Mvg
Kovacs
Gewenste Oplossing:
Als ze mijn geld terugbetalen!
Ik geef niet om een andere oplossing!
Mijn geduld is op!


