Klacht: Defecte iPhone 7 Plus

Nalas op 28 augustus 2018 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 28 augustus 2018

Een consument heeft in december een nieuwe iPhone 7 Plus aangeschaft bij Tele2, maar kreeg de telefoon pas na een maand vanwege uitverkochte voorraad. Na gebruik in de regen kreeg de camera waterschade, waarop Tele2 aangaf dat de schade niet onder garantie viel en dat de consument zelf de reparatiekosten moest dragen. De consument verwijst naar het Burgerlijk Wetboek, waarin staat dat de verkoper verplicht is om defecte producten kosteloos te repareren of te vervangen.

Mijn Klacht:

Heb een gloednieuwe iPhone 7 Plus met abbonement genomen in december. Helaas was te telefoon uitverkocht en moest ik een maand wachten voordat ik hem uiteindelijk had.
In mei dit jaar ben ik met de telefoon door een regenbui met de fiets gegaan. Tele2 heeft toen op de website geadverteerd met : spatwaterdicht.
Blijkbaar dus niet, ik heb daarna een druppel in mijn camera gekregen die ik in mei gemeld heb aan Tele2. Hun oplossing : dynafix laten reparen op eigen kosten, valt niet ondergarantie.

Burgelijkwetboek 7:21 als het product een gebrek heeft, is de verkoper verplicht om het product kosteloos te laten reparen of te vervangen in een redelijke termijn. Doen ze dit niet? Dan heeft de consumenter recht om het product te laten reparen bij een 3e partij en de kosten te verhalen op de verkoper.

De iPhone is nog geen 2 jaar oud, dus garantie zit er nog op.

Gewenste Oplossing:

Kosteloos een reparatie uitvoeren (bij apple, niet bij dynafix, dus een 3e partij die ik zelf uitkies), of een nieuw product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie