Geboden Oplossing:
Beste mevrouw van Hoorn,
Hartelijk dank voor uw bericht.
Uit uw bericht kunnen wij helaas niet opmaken in welk filiaal u dit meegemaakt heeft. Hierdoor was het voor ons niet mogelijk om contact op te nemen met het filiaal.
Aan de hand van uw e-mailadres hebben wij uw order van de staafmixer opgezocht. Deze heeft u geplaatst half maart 2015. Dit betekend dat de dertig dagen termijn waarbinnen u het artikel zonder opgave van reden kon retourneren al ruimschoots was verstreken.
Wel kon mogelijk aanspraak maken op de garantie. U geeft aan dat de staafmixer niet goed bleek te werken. Om te kunnen bepalen of u aanspraak kon maken op de garantie dient het artikel beoordeelt te worden in een filiaal.
U dient hiervoor met uw aankoopbewijs en het artikel naar uw dichtstbijzijnde Blokker winkel te gaan. Dit heeft u gedaan. De medewerkers in de winkel hebben uw staafmixer beoordeeld. Hierbij is gekeken of het defect ontstaan is door een productiefout of door een gebruikersfout. Alleen defecten ontstaan door een productiefout vallen onder de garantie.
Wanneer het artikel geen defect blijkt te vertonen maar u bent toch niet tevreden over de werking hiervan, dan kan de winkel u helaas niet verder helpen. Blokker geeft geen tevredenheidsgarantie.
Waarom u een tegoedbon heeft ontvangen is voor ons nu niet na te gaan. Wanneer uw staafmixer inderdaad defect was had u recht een nieuwe of,wanneer de winkel deze niet op voorraad had, recht op uw aankoopbedrag terug. Wanneer u niet tevreden was over de werking van de staafmixer zonder dat deze een defect vertoonde is de winkel coulant geweest om u toch een tegoedbon aan te bieden. Volgens het Blokker beleid had u hier dan eigenlijk geen recht op gehad.
Onze excuses voor het ongemak.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
Blokker Klantenservice