ramadan
Klacht van murat 6666 op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
het zijn niet alleen marokkanen die aan de ramadan doen maar meerdere culturen. marokanen zijn niet de enige die op boeven pad gaan Lees meer
Bij Telegraaf zijn 37 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.1/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9428 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9428 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.428 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 36 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.428 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van murat 6666 op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
het zijn niet alleen marokkanen die aan de ramadan doen maar meerdere culturen. marokanen zijn niet de enige die op boeven pad gaan Lees meer
Klacht van evalien37 op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik wil een klacht indienen over de krantenverkopers die vandaag aan het werk waren bij de DEKA-markt, Planetenlaan/Rijksstraatweg te Haarlem. Vandaag deed ik rond 16.30u daar mijn boodschappen en ben daar zeer brutaal toegesproken door deze twee heren. Helaas heb ik... Lees meer
Klacht van stoelen op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ook ons is het niet gelukt om de vriendenloterij prijs te aktiveren. om een 6 weeks abonnement te ontvangen. graat per 24 aug. 2012 aktiveren. gr. Jannie Lees meer
Klacht van Ge steijn op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Na geprobeerd Hema digitale foto cursus het geen niet lukt,nu weer gratis wandel route. fotocursuscode 3004 9813 0095 367 pincode 7492 gebeurd helemaal niets? Nu weer bij wndel route bijv. Limburg, weer niks. Lees meer
Klacht van henny van berkel op 13 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Hoe kom ik bij die cursus fotografie van de telegraaf Lees meer
Klacht van marcoyasin op 12 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ik kan niet inloggen voor de cursus digitale fotografie Lees meer
Klacht van hansvanos op 12 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
vanmorgen voor de derde keer in 2 weken geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van leilah op 12 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Geachte heer/Vrouw Als abonnee vd telegraaf hebben wij een cursus aangeboden gekregen en die was gratis te volgen via de academie van de telegraaf .Maar wat ik ook probeer ik kom niet op die site. Mijn vraag ; zijn er meer mensen... Lees meer
Klacht van wbieze49 op 12 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Kan niet inloggen. Wel moet je eerst een acound aanmaken voor de Hema. Lekker is dat, heben ze wel je e.mail gegevens, maarje komt niet verder met de inschrijving voor de gratis cursus. Lees meer
Klacht van H.Reinders op 12 juli 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
B.g. cursus is op geen enkele wijze op het scherm te krijgen. Lees meer