Foto poster
Klacht van cgmartens op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen verbinding met printting.nl Lees meer
Bij Telegraaf zijn 38 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.4/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9431 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9431 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.431 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 37 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.431 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van cgmartens op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen verbinding met printting.nl Lees meer
Klacht van putske32 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ik krijg mijn foto niet via printthings de site werkt niet en ben al een paar dagen aan het proberen Lees meer
Klacht van edje1956 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Na het niet ontvangen van de ijsbon , nu een kado om een poster te bestellen. De site van printthings.nl is niet of slecht bereikbaar. Als je erop zit krijg je tig producten in je winkelmandje maar bestellen of afrekenen... Lees meer
Klacht van wilvanbeek op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen contact krijgen Lees meer
Klacht van grasje01 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ook ik zou graag gebruik willen maken van de actie van De Telegraaf, maar kom niet op de Printthings site. Lees meer
Klacht van user-120826 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
10 augustus geprobeerd een gratis fotoposter via Print Things te bestellen, maar dit lukt niet. Lees meer
Klacht van moeraseik op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
de telegraaf geeft een poster kado van printthings. ben al de hele week bezig om deze gemaakt te krijgen, lukt gewoon niet. Lees meer
Klacht van mirjam1972 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ook ik probeer op de website komen, maar helaas al dagen lukt het me niet. Leuke actie... Lees meer
Klacht van klunswerk op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Weer geen kado van de Telegraaf.Cijfer 3. Lees meer
Klacht van zomerzon0 op 10 augustus 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan niet inloggen bij dat bedrijf waarna de Telegraaf mij verwijst Lees meer