Gratis Prive
Klacht van dvan olffen op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik kan niet op de site komen! Lees meer
Bij Telegraaf zijn 38 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.1/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9428 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9428 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.428 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 36 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.428 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van dvan olffen op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik kan niet op de site komen! Lees meer
Klacht van juulbep op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
hoe kan ik het inloggen over 3 weken prive ontvangen gratis ? Lees meer
Klacht van pj poot op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
www.telegraaf.nl/gratisprive is onbereikbaar ik kan niet inloggen Lees meer
Klacht van sitawim31 op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
de site telegraaf.nl/gratisprive is niet te vinden om te registreren Lees meer
Klacht van paars715 op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ik geef alles door van de cadeukaart maar het komt niet dooree Lees meer
Klacht van 1701rjw op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan niet op de site www.telegraaf.nl/gratisprive komen. Lees meer
Klacht van teusje op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ik heb een cadeau van de telegraaf gekregen maar kan helaas niet inloggen dat zelfde geld voor de film bij de etos af te halen leuk dat je wat gratis krijg maar moet wel werken Lees meer
Klacht van lederenjas op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
bij de telegraaf actiecode gekregen voor 3x gratis de prive kan de site niet vinden? Lees meer
Klacht van sagius op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan geen code invullen om de privee 3.weken te ontvangen.en die reklame geeft de telegraaf wel aan Lees meer
Klacht van CORTJUH op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
niks gratis prive,ik DE SITE BESTAAT NIET. BEN AL DE HELE DAG BEZIG MAAR NIKS HOOR. Lees meer