gratis prive
Klacht van moerman op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan site niet vinden Lees meer
Bij Telegraaf zijn 37 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.1/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9428 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9428 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.428 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 36 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.428 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van moerman op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan site niet vinden Lees meer
Klacht van bandiet op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan niet op de site komen voor een gratis prive Lees meer
Klacht van blomm op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan niet op de site komen Lees meer
Klacht van 3588 op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan niet inloggen Lees meer
Klacht van W.Oomen op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
3 weken gratis prive. vergeet het maar. code 592RRRBC ingevoerd. verder kom ik niet. Kan nl. de straatnaam niet invoeren. Goedkope reklame. Lees meer
Klacht van 0512 op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kom op de door u in de kaart niet verder op uw site....sluit me aan bij de klacht eerdergenoemd. Lees meer
Klacht van janteheunes op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ook ik kan de site niet vinden waarop ik mijn code kan intoetsen voor gratisprive Lees meer
Klacht van Iedeetje op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
wij kunnen niet bij de site om de prive te bestellen ook bij eerdere kadootjes was het niet aanwezig en of leverbaar dat is zo niet correct Lees meer
Klacht van 180746 op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ja ook wij willen graag inloggen voor drie weken gratisprive maar lukt nu nog steeds niet 20.25 uur W&A Lees meer
Klacht van annievanlieshout op 02 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Enige weken geleden kregen wij als extra autovisie welke we konden activeren, deze heb ik geactiveerd en nog steeds niet gekregen. Nu weer de prive wat problemen geeft. Lees meer