belofte
Klacht van ans van dijk op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
deze site is nergens bereikbaar Lees meer
Bij Telegraaf zijn 37 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.1/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9428 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9428 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.428 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 36 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.428 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van ans van dijk op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
deze site is nergens bereikbaar Lees meer
Klacht van missnina op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Leuke reclame van de telegraaf alleen werkt de site niet ik hoop echt dat ze dit op lossen en niet zoals die film die je bij de etos kon halen dat werkte dus ook al niet Lees meer
Klacht van catrien67 op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan de site niet vinden voor gratis prive dit is de ... keer dat de telegraaf een bon erbij doet, waar je niets mee kunt. Lees meer
Klacht van bruinoog32 op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
site werkt niet voor gratis prive Lees meer
Klacht van chris.zwetsloot op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
gaarne willen wij 3 weken de prive ontvangen alleen niet te vinden op de hoe wij dat kunnen realiseren?? Lees meer
Klacht van klaverstijn op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik zal geen scheldwoorden gebruiken maar het is van de zotte dat dit voor de zoveelste keer gebeurt. Je opgeven voor 3x gratis prive,,,,,was dit een domme stunt of krijg ik deze bladen nou wel of niet. Lees meer
Klacht van truusdegier op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Het lukt mij niet om me hiervoor aan te melden! Lees meer
Klacht van j. poelman op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
kan nergens de gratis prive in de site onder brengen. Lees meer
Klacht van will1 op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
geen mogelijkheid tot inloggen Lees meer
Klacht van maussen op 04 november 2012 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb precies een uur gezocht naar 3 maal gratis prive ,is absoluut niet te vinden!!! Lees meer