Klacht: Als trouwe lezer van uw dagblad heb ik het even helemaal gehad.

p.slappendel op 05 februari 2013 over de Dordtenaar in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 5 februari 2013

Een trouwe lezer van het AD de Dordtenaar uit zijn onvrede over de wijziging van zijn abonnement naar een jaarabonnement, waarvoor hij het volledige bedrag vooraf moest betalen. Hij werd in 2012 telefonisch benaderd met de mededeling dat hij een prijs had gewonnen, maar moest hiervoor zijn bestaande abonnement opzeggen en een nieuw abonnement afsluiten, wat hij als een vreemde werkwijze ervaart. Ondanks zijn akkoord op de wijziging, is hij niet geïnformeerd over de bijkomende kosten.

Mijn Klacht:

Wijziging in abonnement welke is omgezet naar jaarabonnement en betaling van het gehele bedrag voor af per jaar.
Als trouwe lezer van uw dagblad heb ik het even helemaal gehad.
Ik lees al meer dan 30 jaar naar tevredenheid Het algemeen Dagblad, nu AD de Dordtenaar.
Begin 2012 werd ik telefonisch benaderd dat ik een prijs gewonnen had.
Ik moest daarvoor mijn bestaande abonnement bij jullie opzeggen en een nieuw abonnement nemen om in aanmerking te komen voor die prijs ????????
Dit heb ik dan ook gedaan ondanks dat ik deze werkwijze wel heel vreemd vond.
Ik heb toen een nieuw abonnement gekregen, genomen met korting en een tablet.
Er is me toen ook verteld dat dit automatisch over zou gaan in een jaarabonnement.
Hiermee was ik akkoord.
Wat mij toen niet is verteld is dat er aan dit jaarabonnement vast zit dat ik het gehele jaar in eens vooruit moet betalen. Ik was er vanuit gegaan dat het bedrag weer in maandelijkse termijnen zou worden ingehouden. Zoals ik al meer dan 30 jaar doe.
Op 28 januari ontving ik per post een brief dat ik vanaf 28 januari een jaarabonnement met verlenging heb ???, Ook zou ik u gemachtigd hebben om 286,00 euro van mijn rekening af te schrijven ??
Even verder staat “ Het bedrag voor de eerste termijn zal binnenkort van uw rekening worden afgeschreven” hierdoor ging ik er vanuit dat er toch maandelijks een inhouding zou plaatsvinden.
Vandaag 5 februari kreeg ik van u een schrijven waar uit bleek dat het niet gelukt was het volledige bedrag in te houden.
Ik op 5 februari om 16:45 contact gehad met uw klantenservice en mijn klacht geprobeerd daar neer te leggen. Om kort te gaan was het mijn schuld ik had zelf moeten reageren en aan moeten geven dat het maandelijks ingehouden moest worden. Want uw klanten service gaat er automatisch van uit dat een jaarabonnement ook betekend dat je dan per jaar het bedrag in een betaling voor af zal doen.
Jammer genoeg zijn we er niet uitgekomen want het was niet meer te wijzigen.
Mijn besluit is nu dat ik per onmiddellijk dit abonnement opzeg en geen krant meer wenst te ontvangen van uw organisatie. De kranten welke ik reeds ontvangen heb zal ik nog voldoen. hiervoor kunt u mij de rekening zenden.
Mocht er toch nog een incasso plaatsvinden zal ik deze per omgaande storneren.
Ik wilde alleen maar een krant en geen gezeur.
Erg jammer allemaal.

Gewenste Oplossing:

Beëindiging van deze overeenkomst.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over de Dordtenaar

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over de Dordtenaar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM