Klacht: Geen klacht maar een compliment!!

Fiavdg op 17 februari 2017 over de Broodzaak in de categorie Bakker

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bakker
Status Open
Datum 17 februari 2017

Een klant van de Broodzaak heeft een positieve ervaring gedeeld over een sandwich met kipfilet die zij op station Eindhoven heeft gekocht. Ze vond het brood erg lekker en vraagt zich af of het brood ook los te koop is en of er een vestiging op station Best komt.

Mijn Klacht:

Net op station Eindhoven een sandwich gekocht met kipfilet. Waanzinnig lekker!
Enorm lekker brood…. En goed belegd!. En mijn vraag is dan ook…. Kun je dit brood ook als los brood kopen? Ik ben al meteen gaan zoeken waar de vestigingen allemaal zitten. Komt er ook een op station Best?
Tnx alvast!

Groetjes
Fia

Gewenste Oplossing:

Een vestiging van debroodzaak bij station Best is meer dan welkom!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over de Broodzaak

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over de Broodzaak nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM