Mijn Klacht:
Ik lees wat eerdere berichten en herken de truken die ze uithalen.
Een tijd geleden had ik een schuld van rond 300 euro.
Toen ik een betalingsregeling voorstelde van 20 werd daar niet op gereageerd. Pas na meerdere pogingen had er 1 dame gezegd dat dat ok was. Om enkele dagen daarna een andere, zeer gehaaide vrouw, aan de telefoon te krijgen die me sommeerde om alles ineens te betalen of anders zou er beslag gelegd worden op zowel roerende als onroerende zaken.
Toen ik meldde dat ik kort daarvoor een dame had gesproken die akkoord ging met mijn voorstel. En dat we hadden afgesproken dat de eerste betaling aan het eind van die maand zou zijn, zei ze met een woeste dwingende stem dat ze helemaal van niks wisten en dat ik diezelfde week nog het hele bedrag moest betalen of anders zouden ze enorme kosten in rekening brengen dmv beslagleggingen.
Door liegen en intimidatie ( achteraf bleek dat ik helemaal niet ineens moest betalen ) hebben ze me dieper in de schulden geholpen.
Het is nu allang voorbij maar nu ik deze berichten lees wil ik beamen dat ze dit soort praktijken absoluut hanteren!
Gewenste Oplossing:
Wanneer de Best en Partners op de vingers wordt getikt voor hun valse praktijken.


