Klacht: Ze liegen en intimideren om geld ineens te innen.

Straight six op 24 maart 2017 over De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 24 maart 2017

Een consument ervaart intimidatie en onduidelijkheid van De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders. Na het voorstellen van een betalingsregeling van 20 euro, kreeg de consument te maken met tegenstrijdige informatie van verschillende medewerkers, waarbij een medewerker dreigde met beslaglegging als het volledige bedrag niet onmiddellijk werd betaald. De consument voelt zich in de war en onder druk gezet door de communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik lees wat eerdere berichten en herken de truken die ze uithalen.
Een tijd geleden had ik een schuld van rond 300 euro.

Toen ik een betalingsregeling voorstelde van 20 werd daar niet op gereageerd. Pas na meerdere pogingen had er 1 dame gezegd dat dat ok was. Om enkele dagen daarna een andere, zeer gehaaide vrouw, aan de telefoon te krijgen die me sommeerde om alles ineens te betalen of anders zou er beslag gelegd worden op zowel roerende als onroerende zaken.

Toen ik meldde dat ik kort daarvoor een dame had gesproken die akkoord ging met mijn voorstel. En dat we hadden afgesproken dat de eerste betaling aan het eind van die maand zou zijn, zei ze met een woeste dwingende stem dat ze helemaal van niks wisten en dat ik diezelfde week nog het hele bedrag moest betalen of anders zouden ze enorme kosten in rekening brengen dmv beslagleggingen.

Door liegen en intimidatie ( achteraf bleek dat ik helemaal niet ineens moest betalen ) hebben ze me dieper in de schulden geholpen.
Het is nu allang voorbij maar nu ik deze berichten lees wil ik beamen dat ze dit soort praktijken absoluut hanteren!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de Best en Partners op de vingers wordt getikt voor hun valse praktijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM